Rezidence Mariánské Lázně

Společnost Rezidence Mariánské Lázně byla založena v roce 2008, jako dceřiná společnosti UHI Bohemia s.r.o.. Předmětem její činnosti je:

  • dokončovací stavební práce
  • specializované stavební činnosti
  • přípravné práce pro stavby
  • činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  • zprostředkování obchodu a služeb
  • správa a údržba nemovitosti
  • realitní činnost

V současné době jejím jediným a právě probíhajícím projektem je rekonstrukce 3 budov na luxusní apartmány v Mariánských Lázních.
Nyní je dokončovaná první etapa projektu (Dům Sněžka):

Projekt se skládá ze šesti-podlahové konstrukce s téměř kompletní rekonstrukcí interiéru, se skleněnými schody a atriem, které zajistí klientovi přímý pohled na každé patro. Suterén zahrnuje garáže a sklepy pro rezidenty.  V nejvyšším patře je samostatný byt rozdělen do dvou pater se střešní terasou a s výhledem na celé město. Fasády zachovávají původní štukové prvky ve svém dřívějším hávu, zatímco apartmány jsou navrženy tak, aby byla zachována jejich vrozená vznešenost, spojená s nablýskanou čistotou moderní architektury.

Při vylepšení tohoto majestátního domu jsme pamatovali na zlatou éru Mariánských Lázní a vynaložili co největší úsilí, aby se zachovalo její výsostní postavení, jako dominanta nad lázeňskou kolonádou. Pro tento účel zůstává nová podoba nejen v  barokní fasádě, ale také se tento vnějšek promítá do interiéru, který bude působit velmi elegantně, a to i pomocí moderního architektonického řešení. Pro tento efekt jsme vybrali důmyslný design nového osvětleného skleněného atria, které osvětluje všechny podlaží. Tato průhlednost, podporovaná jak skleněným schodištěm tak i výtahem, zkrášlí nejen vnitřní strukturu domu, ale uvolní obrovské množství místa mezi přilehlými byty. Byty těží z velkých luxusní oken, umístěných na všech stranách domu a díky nim jsou osvětleny slunečním jasem povzbuzující jejich svěží moderní nádech. Tam kde bylo možné, jsme zachovali původní vysoké barokní stropy  s původními štukovanými prvky.

Luxusní jas a eleganci všech interiérů pečlivě naplánoval náš mezinárodní tým architektů, který pracuje pod vedením světově proslulé Evy Jiřičné (legenda české architektury s bezpočet ocenění jak v České republice a Velké Británii), jenž dělá ze "Sněžky" výjimečnou strukturu, která bude dále suverénní dominantou nad celými Mariánskými Lázněmi.

Projekt pokračuje druhou etapou, jejíž realizace započne na podzim 2009.

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky: www.rezidenceml.cz .


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: 0,013639s