Nejvýznamnější projekty UHI Bohemia, s. r. o.

Příklady projektů realizovaných v posledních letech:

  • Realizace rekonstrukce dvou historických domů na Staroměstském náměstí v Praze 1 - Staré Město, kde od roku 2004 je provozován hotel Old Town Square Hotel *****
  • Realizace rekonstrukce románských sklepení ve výše uvedeném objektu, kde je od roku 2006 provozována restaurace známá jako "Restaurace Bílý koníček"
  • Realizace a rekonstrukce přízemního podlaží ve výše uvedeném projektu, kde je od září roku 2008 provozována kavárna Bílý Koníček. Tento, jakožto i výše dva zmíněné projekty byly financovány i za pomoci grantů z Evropské unie, zaměřené na rekonstrukci a obnovu kulturních památek.
  • Příprava a realizace investičního záměru společnosti CP Holdings Ltd. (Velká Británie) a Danubius Hotels & Resorts v České a Slovenské republice. Pro tuto skupinu naše společnost připravila realizaci rozsáhlého akvizičního a developerského programu, uskutečněného ve společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a Liečebné lázně Piešťany.
  • Konzultace - naše společnost poskytuje pro řadu klientů konzultační činnosti, týkající se např. zpracování feasibilty a marketingových studií a poradenství  i konkrétní provozní a manažerské služby pro nově vznikající hotelové projekty.

Probíhající projekty:

  • Rekonstrukce a výstavba nového designového 5* hotelu na Praze 1, ve kterém je plánovaná kapacita 67 luxusně zařízených pokojů, s restaurací, lobby barem a konferenčními prostory. Na tomto projektu spolupracujeme z předními domácími a zahraničními architekty )jako jsou např. paní Eva Jiřičná a paní Alison Mc Neil).
  • V Mariánských Lázních se realizuje projekt v atraktivní lázeňské zóně, která zahrnuje rekonstrukci a stavbu komplexu 3 budov na byty a obchodní plochy. Projekt se skládá ze šesti-podlahové konstrukce s téměř kompletní rekonstrukcí interiéru, se skleněnými schody a atriem, které zajistí klientovi přímý pohled na každé patro. Suterén zahrnuje garáže a sklepy pro rezidenty.  V nejvyšším patře je samostatný byt rozdělen do dvou pater se střešní terasou a s výhledem na celé město. Fasády zachovávají původní štukové prvky ve svém dřívějším hávu, zatímco apartmány jsou navrženy tak, aby byla zachována jejich vrozená vznešenost, spojená s nablýskanou čistotou moderní architektury. Hlavním architektem na tomto projektu je paní Eva Jiřičná.

Více informací o tomto probíhajícím projektu na www.rezidence.ml.cz


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: 0,010467s